POTĘGA MORZA MARTWEGO

Położone w najniższym punkcie na Ziemi, Morze Martwe jest najstarszym znanym spa świata. Znajduje się ono w obszarze Wielkich Rowów Afrykańskich, gdzie panuje gorący i suchy klimat. Tak naprawdę Morze Martwe jest słonym jeziorem bezodpływowym. W Morzu Martwym występują 4 życiodajne składniki: błoto, morska woda, sól i minerały. Intensywne procesy parowania powodują, że gęste wody tego zbiornika są niespotykanie bogatym źródłem soli mineralnych i osadów błotnych. Powstają one również w gorących źródłach mineralnych na brzegach morza.

W WODACH MORZA MARTWEGO stężenie soli i minerałów wynosi 33%, podczas gdy w wodach oceanicznych osiąga około 3%. Wody Morza Martwego zawierają 21 unikatowych minerałów o silnych właściwościach leczniczych i regeneracyjnych, przez co od tysiącleci uznawane jest ono za uzdrawiający dar natury.

MINERAŁY MORZA MARTWEGO działają wzmacniająco i rewitalizująco. Znane są też z doskonałych właściwości leczniczych, takich jak: zmniejszanie obrzęku i uczucia suchej skóry, usuwanie martwego naskórka, wzmacnianie elastyczności i jędrności, zwężanie porów, redukcja zaczerwienienia, regulowanie naturalnego poziomu nawilżenia skóry, uzupełnianie utraconej wody i minimalizowanie powstawania zmarszczek.

SÓL Z MORZA MARTWEGO zawiera unikatową kombinację oczyszczających minerałów, które odblokowują pory oraz delikatnie złuszczają naskórek, jednocześnie odżywiając skórę.

OCZYSZCZONE BŁOTO Z MORZA MARTWEGO jest bogate w minerały organiczne, które szybko są wchłaniane przez skórę. Ta naturalna kuracja pobudza przepływ krwi, reguluje wydzielanie sebum i oczyszcza z niedoskonałości, pozostawiając skórę miękką, gładką, zrewitalizowaną i pełną zdrowego, młodzieńczego blasku.

Made by OSOM